Em Professional

Witam, dziękuje że zainteresowałeś się moją firmą

Zachęcam Cię do zapoznania bliżej oferowanych przeze mnie usług i produktów

Moja misja

 

To budowanie dobrych relacji z moimi klientami. W myśl holistycznego podejścia do urody, chcę pokazać jak dbać o siebie wykorzystując spójność działań i edukację. Dzięki temu osiągniesz cel i zadowolenie z efektów.

Nazywam się Ewelina Matuszek od 12 lat związana jestem z branżą beauty. Wszystko czego nauczyłam się dzięki pracy jako ogólnopolski szkoleniowiec, wykładowca w szkole kosmetycznej oraz praca przy fotelu kosmetycznym dały mi ogromny materiał i pomysł do stworzenia własnego biznesu. Dziś wkładam całą swoją wiedzę, doświadczenie i prorofesjonalizm, byś była zadowolona z oferowanych przeze mnie produktów i usług.

Ja i moja pasja

Poznaj moją firmę

Moją wizją jest oferowanie spersonalizowanych, innowacyjnych produktów i usług, nowoczesnych rozwiązań oraz przekazywania eksperckich porad.

Jedną z nowoczesnych usług w mojej ofercie jest najem specjalistycznego sprzętu laserowego. Sprawdź jakie lasery posiadamy w ofercie. Usługa dedykowana jest do gabinetów kosmetycznych, gdyż dzięki temu mogą wprowadzić do swojej oferty nową usługę bez konieczności inwestowania w sprzęt. Moim celem jest zapewnienie najwyższej jakości usługi, na jakościowym i w pełni bezpiecznym dla pacjenta urządzeniu. Pracujemy na wspólny sukces zadowolonego klienta i prestiżowego salonu.

Oprócz tego prowadzę sprzedaż hurtowo – detaliczną. Profesjonaliści mogą zaopatrzyć się w nietuzinkowe kosmetyki, co pozwoli im na wyróżnienie się wśród konkurencji oraz wprowadzeniu efektywnych zabiegów. Dla klientów indywidualnych stworzyłam sklep internetowy, gdzie mogą kupić kosmetyki dostępne wyłącznie w salonach beauty w atrakcyjnych cenach.

Jestem pomysłodawczynią mojej autorskiej marki kosmetyków MOOI. Na podstawie obserwacji rynku, doświadczenia oraz analizy potrzeb rynku, zaczęłam pracę nad linią kosmetyków dedykowaną klientom detalicznym. Przy współpracy Politechniki Wrocławskiej Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii oraz laboratorium udało się to i dziś mogę przedstawić nową linię kosmetyków MOOI. Rozpoczęłam dystrybucję kosmetyków do sieci drogerii.

Dodatkowo prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się swoją wiedzą nowymi trendami w kosmetyce, nowymi zabiegami, a także pokazuje triki w jaki sposób możesz poradzić sobie ze swoją skórą w domu.

Jestem kobietą szczęśliwą, ponieważ praca to moja pasja, ciągle zgłębiam swoją wiedzę i poznaję wartościowych ludzi. Zapraszam Cie do współpracy i kontaktu.

"Wszystkie nasze marzenia maja szanse się spełnić, jeśli mamy odwagę je realizować"

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia"

Edukacja – usługi – produkty

Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Potrzeby i świadomość naszych klientów wzrasta, a branża kosmetyczna rozwija się w szalonym tępie, dlatego jesteśmy by sprostać oczekiwania wymagającym klientom. Szukamy najlepszych producentów kosmetyków różnych marek, które szczególnie wyróżniają się na tle szerokiej gamy produktów kosmetycznych.

Kontakt

  • kontakt.emprofessional@gmail.com
  • 505 871 108
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram