Usługi

Pracujemy na wspólny sukces

Wynajem sprzętu laserowego

Usługa wynajmu

Lasery to dziś najnowocześniejsza technologia w kosmetologii. Lasery dają wiele możliwości zabiegowych, gdyż można skutecznie walczyć z defektami skóry. Staranne dobrana terapia i parametry dają spektakularne efekty zabiegowe. Ta technologia zyskuje na popularności. Coraz większa liczba klientów zainteresowana jest trwałą epilacją, usuwaniem tatuaży, blizn, nieudanego makijażu permanętnego oraz zmian naczyniowych. Współczesna kosmetologia daje szeroki wachlarz urządzeń oraz wysoką skuteczność zabiegów.

Nasza firma oferuje wynajem sprzętu laserowego wraz z profesjonalną obsługą.

Laser diodowy

Działanie

Usuwanie owłosienia to dziś najpopularniejszy zabieg. Za najbardziej skuteczny laser uważa się laser diodowy. Lasery tego typu posiadają wiązkę światła od 800 do 810 nm i jest to rodzaj światła skupionego.  Zabieg epilacji laserowej należy do najskuteczniejszych i bezbolesnych metod w porównaniu do tradycyjnej depilacji. Należy jednak pamiętać, że zabiegi laserowe są terapią długofalową. Aby osiągnąć najlepsze efekty zabieg powinien być wykonany w serii, a parametry powinny być dostosowane indywidualnie. Dużą zaletą laserów jest to, że potrafią usunąć nawet problem z nawracającym zapaleniem mieszków włosowych, a  także wrastających włosów.

Efekty

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodni od pierwszego zabiegu. Jednak urządzenie laserowe nie jest w stanie usunąć odrazu wszystkich włosów, gdyż jest to uzależnione od fizjologi wzrosty włosa. Podczas zabiegu laserowego usuwane są włosy wyłącznie w fazie anagenu, w czasie danego zabiegu na powierzchni skóry jest ok 20% włosów i te są usuwane przez laser. Dużą poprawę można zauważyć po 3-4 zabiegu. Pamiętaj nie ma czegoś takiego jak usunięcie włosów na zawsze. W różnych etapach  życia w naszym organizmie zachodzi szereg procesów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na skuteczność przeprowadzonej terapii. Szerzej omawiam ten problem na blogu.

Parametry - porównanie

Parametry LightSheer Desire Vectus Ecos Ice Platinum
Długość fali 800nm 810nm 755nm, 808nm, 1064nm
Częstotliwość impulsów Do 3Hz Do 3Hz Do 3Hz
Szybkość cm 2/s 2,4 4,2 3,2
Gęstość energii 4,5-12J/cm2 Mała głowica 100J/cm2
Duża głowica 20J/cm2
120J/cm2
Moc 2100W 2000W 2000W
Ekran Dotykowy Dotykowy Dotykowy
Głowica 2 2 1
Czytnik melaniny Nie Tak Tak
System chłodzenia Tak Tak Tak 

Opinie naszych klientów

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka opinii naszych klientów.

 


„Wynajęłam laser do depilacji Daimond Stream od Em Professional i zyskałam dużo więcej klientek! I do tego nie musiałam kupować lasera a wiem, że wiąże się to z dużymi kosztami 🙂 ” Wioletta
Byłam na zabiegach na różne części ciała i za każdym razem wychodziłam tak samo zadowolona.” ~ Joanna.
„Miałam dość wyrywania włosków woskiem i ciągłego golenia maszynkami.Udałam się na zabieg depilacji laserowej efekty są niesamowite. Polecam każdemu!” ~Ania
„Jestem bardzo zadowolona z usług EM Professional. Profesjonalny sprzęt i przemiła obsługa.Polecam gorąco!” ~Natalia

Laser nanosekundowy

Działanie

Laser neodymowo-yagowy (Nd-Yag) i Q-Schwitched 1064 nm, to najnowsza technologia, która zagościła we współczesnej kosmetologii. Jest to terapia, w której  w wyniku fototermolizy dochodzi do trwałego usunięcia niechcianego tatuażu lub makijażu pemanętnego. Laser nanosekundowy emituje bardzo dużą dawkę energii w krótkim czasie, dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny i bezbolesny. Ta technologia lasera wykorzystywana jest w usuwaniu tatuaży, przebarwień, makijażu permanetnego i nowość peelingu węglowego. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje uszkodzenia okolicznych tkanek i co najważniejsze nie pozostawia blizn.

Technologia

Bardzo innowacyjnym i efektywnym zabiegiem przy użyciu tego lasera jest peeling węglowy. Jest to absolutna nowość. Zabieg polega na naświetleniu skóry pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. W wyniku wysokiej energii i emitowanego ciepła przez laser drobinki węgla wnikają w głąb skóry.

W efekcie uzyskujemy:

 • usunięcie zaskórników, krostek i grudek
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • zmniejszenie łojotoku
 • oczyszczenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • usuniecie przebarwień
 • stymulacja, regeneracja i odnowa komórkowa

Efekty

Efekty po zabiegu
 • usunięcie wągrów, zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek
 • zwężenie rozszerzonych porów
 • redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku
 • zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku
 • poprawa elastyczności skóry
 • wygładzenie drobnych zmarszczek
 • stymulacja regeneracji i odnowy skóry
 • ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry
 • oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów
 • usunięcie przebarwień

Zapraszamy do współpracy

Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram