Wynajem sprzętu laserowego

Lasery to dziś najnowocześniejsza technologia w kosmetologii. Lasery dają wiele możliwości zabiegowych, gdyż można skutecznie walczyć z defektami skóry. Staranne dobrana terapia i parametry dają spektakularne efekty zabiegowe. Ta technologia zyskuje na popularności. Coraz większa liczba klientów zainteresowana jest trwałą epilacją, usuwaniem tatuaży, blizn, nieudanego makijażu permanętnego oraz zmian naczyniowych. Współczesna kosmetologia daje szeroki wachlarz urządzeń oraz wysoką skuteczność zabiegów.

Nasza firma oferuje wynajem sprzętu laserowego wraz z profesjonalną obsługą. 

Laser diodowy

Usuwanie owłosienia to dziś najpopularniejszy zabieg. Za najbardziej skuteczny laser uważa się laser diodowy. Lasery tego typu posiadają wiązkę światła od 800 do 810 nm i jest to rodzaj światła skupionego.  Zabieg epilacji laserowej należy do najskuteczniejszych i bezbolesnych metod w porównaniu do tradycyjnej depilacji. Należy jednak pamiętać, że zabiegi laserowe są terapią długofalową. Aby osiągnąć najlepsze efekty zabieg powinien być wykonany w serii, a parametry powinny być dostosowane indywidualnie. Dużą zaletą laserów jest to, że potrafią usunąć nawet problem z nawracającym zapaleniem mieszków włosowych, a  także wrastających włosów.

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodni od pierwszego zabiegu. Jednak urządzenie laserowe nie jest w stanie usunąć odrazu wszystkich włosów, gdyż jest to uzależnione od fizjologi wzrosty włosa. Podczas zabiegu laserowego usuwane są włosy wyłącznie w fazie anagenu, w czasie danego zabiegu na powierzchni skóry jest ok 20% włosów i te są usuwane przez laser. Dużą poprawę można zauważyć po 3-4 zabiegu. Pamiętaj nie ma czegoś takiego jak usunięcie włosów na zawsze. W różnych etapach  życia w naszym organizmie zachodzi szereg procesów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na skuteczność przeprowadzonej terapii. Szerzej omawiam ten problem na blogu.

 

 

Laser nanosekundowy

Laser neodymowo-yagowy (Nd-Yag) i Q-Schwitched 1064 nm, to najnowsza technologia, która zagościła we współczesnej kosmetologii. Jest to terapia, w której  w wyniku fototermolizy dochodzi do trwałego usunięcia niechcianego tatuażu lub makijażu pemanętnego. Laser nanosekundowy emituje bardzo dużą dawkę energii w krótkim czasie, dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny i bezbolesny. Ta technologia lasera wykorzystywana jest w usuwaniu tatuaży, przebarwień, makijażu permanetnego i nowość peelingu węglowego. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje uszkodzenia okolicznych tkanek i co najważniejsze nie pozostawia blizn.

Bardzo innowacyjnym i efektywnym zabiegiem przy użyciu tego lasera jest peeling węglowy. Jest to absolutna nowość. Zabieg polega na naświetleniu skóry pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. W wyniku wysokiej energii i emitowanego ciepła przez laser drobinki węgla wnikają w głąb skóry.

W efekcie uzyskujemy:

  • usunięcie zaskórników, krostek i grudek
  • zwężenie rozszerzonych porów
  • zmniejszenie łojotoku
  • oczyszczenie skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • usuniecie przebarwień
  • stymulacja, regeneracja i odnowa komórkowa
Social Media Integration by Acurax Wordpress Developers
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram