Zabieg terapii mikroigłowej w połączeniu z kwasem enzymatycznym

Czym jest i na czym polega sam zabieg ?
– Siła mezoterapii opiera się na technice wprowadzania substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry z wykorzystaniem mikroigieł. Jest to największa przewaga mezoterapii w porównaniu do klasycznych kosmetyków, których znaczna część składników odżywczych nie przenika nawet przez warstwę naskórka. Mikroigiełki stanowią swoisty transporter substancji aktywnych zawartych w koktajlu kosmetycznym. Jego odpowiedni dobór sprawia, że mezoterapia znajduje szerokie spektrum zastosowań w problemach natury dermatologicznej.
Połączenie terapii mikroigłowej z peelingiem enzymatycznym pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Co potrzebne jest do wykonania zabiegu?

– Mleczko do demakijażu Freihaut, dermaroller z igłami (minimum) 1.0 mm , peeling enzymatyczny Pineapple Peel marki Perfect Image, serum dotleniające Freihaut, maska ( dotleniająca Oxygene Freihaut, wyciszająca Harmony Freihaut lub algowa wyciszająca ODA), krem wykończeniowy Freihaut Citrus SPF 30.

Jak wykonujemy zabieg?

Jest to 6 prostych kroków.

1. Wykonujemy demakijaż twarzy , mleczkiem marki Freihaut ( http://emprofessional.pl/produkt/mleczko-oczyszczajace/ )

2. Nakładamy kwas Pineapple Peel , przytrzymujemy na skórze twarzy 1- 2 minuty ( http://emprofessional.pl/produkt/pikw4/ )

3. Neutralizujemy peeling wodą

4. Za pomocą dermarollera ( http://emprofessional.pl/produkt/derma-roller/ ) wprowadzamy serum dotleniające Freihaut ( http://emprofessional.pl/produkt/concentrat-o2/ )

5. Na zakończenie zabiegu zaleca się nałożyć maskę dotleniającą Oxygene Freihaut, wyciszającą Harmony Freihaut (http://emprofessional.pl/produkt/harmony-mask/) lub algową nawilżającą ODA ( http://emprofessional.pl/produkt/oda-maska/ )

6. Rozprowadzamy krem końcowy – Freihaut Citrus Cream
(http://emprofessional.pl/produkt/1189/ )

Wskazania dla klientki po zabiegu : po zabiegu klientka nie może mieć kontaktu z promieniami słonecznymi ani nie powinna korzystać z solarium. Klientka nie może też wykonywać żadnych peelingów w domu. Powinna stosować krem z filtrem.
Zaleca się także stosowanie serum z wit. C marki ODA (http://emprofessional.pl/p…/kojace-serum-z-witamina-c-30-ml/ ), które pozwoli na przyspieszenie regeneracji skóry 🙂

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram